Subasta pública mediante procedimiento abierto para la enajenación de inmueble, propiedad de la Tesorería General de la Seguridad Social (TGSS), sito en la provincia de Tarragona, Avda. Países Catalanes, nº 36, planta baja, de Reus.
Contrato de contrato patrimonial formalizado por TGSS-Dirección provincial de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 mes.
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Tarragona (Cataluña)
- Publicación
- 28 may 2026, 11:45
- Fecha límite
- 24 jun 2026, 14:00
- Duración
- 1 mes
Estado del procedimiento
Más licitaciones de TGSS-Dirección provincial de Tarragona
Sustitución de instalación de equipo audiovisual en el aula de formación del edificio sede la Dirección Provincial de la TGSS de Tarragona.
13.223 €
Servicios de vigilancia de seguridad, conexión a central receptora de alarmas, custodia de llaves y servicio de acuda en diversas unidades administrativas dependientes de la DP de la TGSS de Tarragona por un periodo de 18 meses desde 01-10-2026 a 31-03-2028 o desde la firma del contrato si fuera posterior.
893.384 €
Suministro eléctrico mediante contrato basado en el AM nº 23/2024
120.377 €
Sustitución de la actual instalación y detección contraincendios en edificio sede de la DP TGSS Tarragona.
44.030 €
Subasta pública mediante procedimiento abierto para la enajenación del inmueble propiedad de la TGSS, sito en Reus, Tarragona, Avda. Mariano Fortuny 66, 2ª planta, puerta 1ª.
128.451 €
En la misma provincia (Tarragona)
Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)
651.720 €
Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment de control de presencia i portal del treballador de la divisió d’Aigües de Reus
110.640 €
Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.
651.720 €
Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal
66.232 €
Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra
224.221 €