Formalizada Servicios

Servicio de vigilancia de seguridad diario y conexión a CRA, custodia llaves y acuda en centros dependientes de la DP de la TGSS de Tarragona, durante el periodo de 1 año desde 01-10-2024.

Expediente: 20240047/EC/SER

Contrato de servicios formalizado por TGSS-Dirección provincial de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79700000. Adjudicado el 16 jul 2024 a EULEN SEGURIDAD, S.A.. Se recibieron 4 ofertas.

374.552
Presupuesto base
749.103
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79700000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 08:08
Fecha límite
5 jun 2024, 23:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
EULEN SEGURIDAD, S.A.
NIF
A28369395
Fecha
16 jul 2024
Importe
293.130
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

TGSS-Dirección provincial de Tarragona
NIF: Q4369009H

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2024
Anuncio de Formalización 30 ago 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 04:13

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 159/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en Recursos Humans per a la definició, disseny i implantació del Model de Gestió de Persones del Consorci d’Aigües de Tarragona, amb la finalitat de dotar l’organització d’un marc coherent, integrat i operatiu que alineï els principals processos, models, polítiques i instruments de gestió de persones.

35.000 €

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Abierta 195/2026/G626

Servicios de asistencia técnica para la realización de espectáculos y actos afines y el servicio auxiliar de soporte de peonaje.

693.705 €

Más licitaciones de TGSS-Dirección provincial de Tarragona