Abierta 30 sep 2026 (28d 17h) Servicios

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

Expediente: 2025/6818

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Cardedeu en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85210000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 30 sep 2026.

109.050
Presupuesto base
250.815
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85210000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 08:03
Fecha límite
30 sep 2026, 23:59 (28d 17h)
Duración
2 años
Lote
1

Organismo contratante

Ajuntament de Cardedeu

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 30 sep 2026
Finaliza en 29 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Abierta 2026000042

L'objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció aliè de riscos laborals, en les especialitats de seguretat en el treball, vigilància de la salut i la Coordinació de l'Activitat Empresarial (CAE), així com, la col·laboració en formació de PRL i l'assistència en riscos psicosocials, higiene industrial i ergonomia sota la direcció, control i avaluació del Servei de Prevenció Propi (SPP) de l'Ajuntament de Castelldefels.

185.898 €

Abierta 001_26003356

Servei de suport a l'activitat i al funcionament de l'Estratègia municipal contra la soledat i del Pacte de Ciutat 2026-2030 mitjançant una secretaria tècnica.

178.086 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cardedeu