Abierta 28 sep 2026 (26d 17h) Concesión de servicios

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

Expediente: 2026/2338

Contrato de concesión de servicios publicado por Ajuntament de Cardedeu en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 55330000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 28 sep 2026.

7.200
Presupuesto base
347.455
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55330000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 08:03
Fecha límite
28 sep 2026, 23:59 (26d 17h)
Duración
4 años

Organismo contratante

Ajuntament de Cardedeu

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 28 sep 2026
Finaliza en 27 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 1403/2024-14148

Prestació integral del servei de càtering destinat al dinar de la gal·la de reconeixement a la gent gran de municipi

33.600 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Abierta 08017131_2026_015

Contractació del servei de bar-cantina per a l’Institut Severo Ochoa mitjançant procediment obert simplificat

15.667 €

Abierta ECAS 07536/2025

Gestió unificada i explotació del servei d’alberg municipal, en la modalitat de concessió de serveis, reservat a Centres Especial de Treball d’Iniciativa Social (CETIS), d’acord amb la Disposició Addicional 4a de la LCSP

1.004.328 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cardedeu