Formalizada Servicios

Servicio de limpieza TGSS Tarragona.

Expediente: 2026/430265

Contrato de servicios formalizado por TGSS-Dirección provincial de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 90919200. Adjudicado el 1 jun 2026 a LIMCAMAR, S.L.. Se recibieron 17 ofertas.

1.438.736
Presupuesto base
2.877.471
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90919200
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 abr 2026, 07:55
Fecha límite
4 may 2026, 23:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
LIMCAMAR, S.L.
NIF
B30132724
Fecha
1 jun 2026
Importe
924.526
Ofertas recibidas
17

Organismo contratante

TGSS-Dirección provincial de Tarragona
NIF: Q4369009H

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 abr 2026
Anuncio de Pliegos 2 abr 2026
Fin Plazo Presentación 4 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 1 jun 2026
Anuncio de Formalización 26 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jul 2026, 04:14

Mismo sector y zona (90 en Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta CO 17/2026

Contracte privat de serveis per a la retirada, transport i tractament de rebuig de la planta mecànic biològica i de compostatge del Centre Comarcal de tractament de residus de Botarell

15.795.625 €

Abierta 9503/2026

Servicio de limpieza de los edificios y dependencias municipal del Ayuntamiento de Vila-seca.

1.290.403 €

Abierta 5673/2026

Limpieza de las dependencias municipales del Ayuntamiento de Cunit y suministro de fungibles

1.389.905 €

Abierta CTN2600345

L’objecte d’aquesta licitació és contractar els serveis necessaris per a efectuar una correcta explotació, conservació i manteniment dels sistemes de sanejament de Torredembarra, La Nou de Gaià i St. Miguel i Vespella de Gaià, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) que garanteixi l’assoliment dels objectius de qualitat fixats en el mateix i que compleixen els requeriments de la Directiva 91/271/CEE del Consell, de 21 de maig de 1991, sobre el tractament d’aigües residuals urbanes i del Reial Decret 509/1996, de 15 de març, de desenvolupament del Reial Decret-llei 11/1995, de 28 de desembre, per el que s’estableixen les normes aplicables al tractament de les aigües residuals urbanes.

9.952.977 €

Abierta 43002594/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Baix Camp

129.571 €

Abierta C029_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de carbó actiu granular (CAG) per l'ETAP de Sant Salvador i dels serveis associats, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

290.400 €

Abierta 43005704/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Francesc Vidal i Barraquer

137.261 €

Abierta 43011479/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Tarragona

36.046 €

Más licitaciones de TGSS-Dirección provincial de Tarragona