Serveis producció projecte Històries que inspiren
Expediente: CCAM-2026-5
Serveis per a la producció i realització del Projecte Històries que inspiren per a l'any 2026.
80.000€
Presupuesto base
80.000€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Catalunya (Cataluña)
- Publicación
- 26 feb 2026, 09:08
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
26 feb 2026
Anuncio de Pliegos
26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
24 abr 2026
Anuncio de Formalización
6 may 2026
Más licitaciones de Consorci de Comerç, Artesania i Moda de Catalunya
En evaluacion
CCAM-2026-117
Serveis creativitat campanya publicitat comerç proximitat
99.800 €
En evaluacion
CCAM-2026-117
Serveis de creativitat, conceptualització, disseny i producció d'una campanya de publicitat institucional per potenciar el comerç de proximitat.
99.800 €
Formalizada
CCAM-2026-87
Disseny, producció i realització del projecte Crafts2B
90.000 €
Formalizada
CCAM-2026-87
Disseny, producció i realització del projecte "Crafts2B. Innovation Business Crafts" en la seva edició de 2026, prorrogable, si és el cas, a l'edició de 2027
45.000 €
Formalizada
CCAM-2026-41
Contractació dels serveis de gestió de la premsa nacional i estatal, relacions públiques, protocol i patrocini de les edicions del 080 Barcelona Fashion dels mesos d'abril i d'octubre de l'any 2026.
240.000 €