En evaluacion Servicios

Serveis creativitat campanya publicitat comerç proximitat

Expediente: CCAM-2026-117

Serveis de creativitat, conceptualització, disseny i producció d'una campanya de publicitat institucional per potenciar el comerç de proximitat.

99.800
Presupuesto base
99.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
19 jun 2026, 12:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 10:13