Formalizada Servicios

Serveis gestió premsa nacional i estatal, rrpp 080 any 2026

Expediente: CCAM-2026-41

Contractació dels serveis de gestió de la premsa nacional i estatal, relacions públiques, protocol i patrocini de les edicions del 080 Barcelona Fashion dels mesos d'abril i d'octubre de l'any 2026.

480.000
Presupuesto base
480.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
18 mar 2026, 14:28

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 mar 2026
Anuncio de Pliegos 18 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 mar 2026
Anuncio de Formalización 13 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 abr 2026, 10:13