En evaluacion Servicios

SERVEIS DE GESTORIA I ASSESSORAMENT LABORAL, AIXÍ COM ELS SERVEIS DE GESTORIA I ASSESSORAMENT FISCAL-COMPTABLE, RESPECTIVAMENT, PER PART DE LA FUNDACIÓ INSTITUCIÓ DELS CENTRES DE RECERCA DE CATALUNYA (I-CERCA)

Expediente: PL-2026.002

El present contracte té per objecte la contractació dels serveis de gestoria i assessorament laboral, així com els serveis de gestoria i assessorament fiscal-comptable de l’entitat, agrupats en dos lots

58.500
Presupuesto base
37.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 12:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 10:12