Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’auditoria dels comptes anuals de la Fundació I-CERCA corresponents als exercicis 2025, 2026 i 2027, d’acord amb el que estableix la normativa d’aplicació a les fundacions del sector públic de Catalunya i la legislació en matèria d’auditoria de comptes.

Expediente: PL-2026.001

Contrato de servicios formalizado por Fundació Institució dels Centres de Recerca de Catalunya (Fundació I-CERCA). Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 79212000. Se recibió 1 oferta.

22.500
Presupuesto base
22.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79212000
Publicación
4 mar 2026, 17:41
Fecha límite
2 mar 2026, 08:00
Duración
3 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 04:38

Más licitaciones de Fundació Institució dels Centres de Recerca de Catalunya (Fundació I-CERCA)