Formalizada Servicios

SERVEIS AUXILIARS DE LOGÍSTICA, DIVIDIT EN DOS LOTS. LOT 1: SERVEIS AUXILIARS DE LOGÍSTICA, ATENCIÓ ALS ACCESSOS I TASQUES DE SUPORT EN ESDEVENIMENTS I ACTES. LOT 2: SERVEI DE SUPORT ALS PUNTS D'INFORMACIÓ I DE CONTROL D'ACCÉS DELS VISITANTS AL CONJUNT MONUMENTAL DE LA SEU VELLA DE LLEIDA.

Expediente: SER_OBEA_2025_0001

Servei d'atenció als accessos del Conjunt Monumental per la realització d'actes i esdeveniments i actes així com suport en l'obertura al públic i visitants de diferents espais. El contracte es divideix en dos lots: LOT 1: Serveis d'auxiliars de logística, atenció als accessos i tasques de suport en esdeveniments i actes. LOT 2: Servei de suport als punts d'informació i de control d'accés dels visitants al conjunt monumental de la Seu Vella de Lleida.

42.291
Presupuesto base
34.185
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Lleida, Lleida (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 dic 2025
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:09