Formalizada Servicios

Servei d'atenció als accessos del Conjunt Monumental per la realització d'actes i esdeveniments i actes així com suport en l'obertura al públic i visitants de diferents espais. El contracte es divideix en dos lots: LOT 1: Serveis d'auxiliars de logística, atenció als accessos i tasques de suport en esdeveniments i actes. LOT 2: Servei de suport als punts d'informació i de control d'accés dels visitants al conjunt monumental de la Seu Vella de Lleida.

Expediente: SER_OBEA_2025_0001

Contrato de servicios formalizado por Consorci del Turó de la seu vella de Lleida en Lleida. Lote 1. Categoría CPV 79714000. Adjudicado el 27 nov 2025 a OPCION A GEDES SERVICIOS GENERALES, SL. Se recibió 1 oferta.

35.243
Presupuesto base
42.291
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79714000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:33
Fecha límite
2 oct 2025, 10:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
OPCION A GEDES SERVICIOS GENERALES, SL
NIF
B63321251
Importe
4.217
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/250054

Servicio de vigilancia sin armas para las sedes de la Dirección Provincial de la Tesorería General de la Seguridad Social en Lleida y de la Administración 25/02 de Balaguer para el periodo de 01.10.2026 a 30.09.2027

203.707 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0014

El servei s’orienta a donar suport comunicatiu al desplegament del Pacte, reforçant-ne la visibibilitat, la comprensió i la implicació ciutadana mitjançant una comunicació positiva, inclusiva i transformadora

23.092 €

Formalizada CONTR/2026/0000000137

Servei d’auditories internes i suport tècnic dels sistemes de medi ambient i qualitat de les explotacions de Boí Taüll (Ref.POS69/26)

2.100 €

Más licitaciones de Consorci del Turó de la seu vella de Lleida