Formalizada Servicios

Serveis artístics dels Grallers de la Torre

Expediente: AG11.G526.2025.0195

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Torredembarra en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 1 abr 2026 a Grallers de la Torre. Se recibió 1 oferta.

15.440
Presupuesto base
15.440
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 abr 2026, 12:03
Fecha límite
20 feb 2026, 00:59
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
Grallers de la Torre
NIF
G43400415
Importe
15.440
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Torredembarra

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 abr 2026
Anuncio de Pliegos 2 abr 2026
Fin Plazo Presentación 20 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (92 en Tarragona)

Abierta SV/26/26

Servicio de operación, mantenimiento y seguimiento ambiental de los humedales artificiales del Delta del Ebro.

478.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000013

Contractació de l'espectacle "Actuació del grup Pepet i Marieta" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

6.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000012

Contractació de l'espectacle "Concert de Rafa Sànchez" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

22.000 €

Formalizada 2026_08

Amb motiu de la celebració de les diferents festes del municipi, aquest ajuntament organitza anualment un programa d’activitats culturals, lúdiques i festives adreçades a tota la població. Entre aquestes activitats, les actuacions musicals a càrrec d’orquestres són una de les principals atraccions i compten amb una àmplia participació ciutadana.

41.140 €

En evaluacion 105/2026

L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge, dinamització i gestió del Casal d’Estiu, del casal de Nadal, casal dels dissabtes i les colònies d’estiu del municipi dels Pallaresos, adreçat a infants de I3 a sisè de primària, durant els períodes no lectius corresponents a les vacances escolars d’estiu, de Nadal i els dissabtes.

68.963 €

Formalizada 847/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Doctor Prats que es realitzarà el dia 13 de juny de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

22.000 €

Formalizada 848/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Maldita Nerea que es realitzarà el dia 11 de juliol de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

33.000 €

Adjudicada 3854/2025

L’objecte del contracte consisteix en la realització de l’espectacle "Els Clap" durant la fira de Santa Llúcia de l’Arboç 2025, segons les condicions, requeriments tècnics i abast detallats en el pressupost presentat per la companyia. El contracte comprèn les següents prestacions: - L’execució de l’espectacle per part de la companyia Ass. Cultural La Companyia – Els Clap. - El desplaçament del personal i el transport del material necessari per a la seva realització. - El muntatge i desmuntatge escènic i tècnic. - L’aportació del personal tècnic i artístic necessari.

2.034 €

En evaluacion 995/2026

És objecte del contracte la prestació del servei d’activitats dirigides que es duen a terme a la Sala Polivalent i la piscina municipal dels Pallaresos mitjançant la contractació de monitors amb personal qualificat.

14.412 €

Formalizada 2026/14311

El present plec té per objecte la regulació del servei d’actuació artística (concert) per a les Festes Majors de Deltebre 2026. El promotor (Ajuntament de Deltebre), desitja contractar la gestió i contractació de l'equip humà i material de l’artista, i de la gestió documental associada a aquest servei d'actuació a Deltebre el dia 15 d’agost de 2026, en els termes i condicions que consten als Plecs i que es concretin posteriorment entre les parts.

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Torredembarra