Abierta 1 oct 2026 (29d 18h) Obras

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

Expediente: 1671/2026

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Torredembarra en Tarragona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 45454100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 1 oct 2026.

186.851
Presupuesto base
224.221
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45454100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 12:04
Fecha límite
1 oct 2026, 23:59 (29d 18h)
Duración
6 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Torredembarra

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 1 oct 2026
Finaliza en 30 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (45 en Tarragona)

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta 8004330008-2026-0012561

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres incloses en el "Projecte d'actuacions puntuals de seguretat i drenatge a diverses carreteres de la xarxa local. Any 2026". Les actuacions tenen per finalitat millorar la seguretat viària, el drenatge, la funcionalitat i la conservació de la xarxa local de carreteres de la Diputació de Tarragona, mitjançant l'execució d'actuacions puntuals en diferents carreteres de la xarxa.

2.412.831 €

Abierta 4312480001-2026-0000748

Licitació de les obres incloses en el projecte de reforma del refugi els masets mitjançant procediment obert simplificat

89.078 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta 2026_048OBRA

Aplicación del sistema móvil de desplazamiento de cajas Power Unit de conexión a cruceros al conjunto OPS mediante cadenas portacables e-chain en el Muelle de Baleares del Puerto de Tarragona, y prestación posterior de operación inicial y mantenimiento integral.

11.786.763 €

Abierta CGRCDE018

Execució de les obres hidrauliques per optimitzar l'us de l'aiguadel Projecte de modernització de regadius : Sèquia de Smith

367.331 €

Abierta 4302520002-2026-0000614

Obres del talús zona Esportiva Municipal. atès que la necessitat d’aquesta intervenció neix com a conseqüència de l’episodi de pluges del temporal DANA ALICE que va causar un despreniment de part del mur que sustenta en camp de futbol municipal deixant alhora afectat el camí municipal que hi ha just a sota.

49.097 €

Abierta 07/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Segona Edició de la Fira Marida 2026, organitzada per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova.

10.850 €

Abierta 817/2026

Contracte d'obres obert simplificat abreujat per a la instal.lació d’un sistema de digitalització i gestió del sistema d’abastament d’aigua en alta del municipi de Falset per al control i la gestió remota de les captacions i dipòsits municipals.

68.854 €

Abierta 2026-0000588

L’execució de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució d’arranjament del magatzem de la brigada” per l’Ajuntament de Freginals, redactat per l’arquitecte Oscar José Gonzalvo, dels serveis tècnics del Consell Comarcal, i aprovat definitivament per Decret d’Alcaldia núm. 2026-0000131, de 19 de maig de 2026.

64.927 €

Más licitaciones de Ajuntament de Torredembarra

Abierta 3888/2026

Obres de millora de les instal·lacions de climatització de l'edifici del Castell - Ajuntament de Torredembarra, definides en dues fases: FASE 1: en aquesta fase s'executaran els treballs de: - Desmuntar les dues bombes de calor Ciatesa actuals de la coberta. - Instal·lar una bomba de calor Ciat Aquaciat ILD 450R, o similar. - S’eliminen les tres bombes centrifugues existents. - Formació de suports antivibratoris. - S’instal·larà un desenfangador de fangs magnètics, i comptadors d’energia elèctrica i tèrmica. - S’instal·larà un sistema de gestió intel·ligent remota dels equips. FASE 2: - Instal·lar una segona bomba de calor Ciat Aquaciat ILD 450R, o similar.

121.979 €

Formalizada 5807/2026

Contracte basat en l’Acord marc dels serveis professionals per a la defensa jurisdiccional en l'àmbit de dret laboral i funció pública de l’Ajuntament de Torredembarra (Lot 3) - RCA 260/2026 – C56, P.A.

3.200 €

En evaluacion 1/2026

Obres contemplades en el projecte constructiu d'un skateparc a la zona enjardinada del Parc de les Tretze Roses de Torredembarra

240.761 €

Formalizada 5806/2026

Contracte basat en l’Acord marc dels serveis professionals per a la defensa jurisdiccional en l'àmbit de dret laboral i funció pública de l’Ajuntament de Torredembarra (Lot 3)

1.520 €

En evaluacion 4413/2026

L’objecte del contracte consisteix en dur a terme el manteniment preventiu i correctiu dels sistemes d’alimentació ininterrompuda (SAIs) ubicats a les diferents seus de l’Ajuntament de Torredembarra.

7.104 €