Formalizada Servicios

Serveis a prestar en la piscina municipal de Sant Quintí de Mediona, en concret el servei de socorrisme i salvament, el servei de control d’accés i atenció a l’usuari, així com el servei de realització de cursets de natació i aquagym, durant la temporada d’estiu 2025, i prorrogable per una anualitat durant la temporada d’estiu 2026

Expediente: 2025_431

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Quintí de Mediona en Barcelona. Lote 1. Categoría CPV 79714000. Adjudicado el 23 jun 2025 a GLASS AND GRASS SL. Se recibieron 2 ofertas.

23.352
Presupuesto base
51.374
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79714000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:43
Fecha límite
6 jun 2025, 01:59
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
GLASS AND GRASS SL
NIF
B13711809
Importe
8.988
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 6 jun 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Quintí de Mediona

Abierta 2026_947

CONTRACTE D'OBRES DEL “PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU PER A LA REFORMA DEL PAVELLÓ POLIESPORTIU DE SANT QUINTÍ DE MEDIONA – ÀREA DE FITNESS I SALUT”

662.805 €

Abierta 2026_947

L'objecte del contracte és l'execució de les obres contingudes en el “Projecte bàsic i executiu de reforma del Pavelló poliesportiu de Sant Quintí de Mediona – Àrea de fitness i salut”. L’objectiu d’aquest nou projecte és la transformació de l'equipament existent en un complex esportiu i sociocultural integrat, capaç de donar cabuda a un ventall d’activitats molt més ampli i per a tot tipus de públic, garantint-ne la utilització intensiva durant totes les èpoques de l’any. Per respondre de manera precisa a les noves necessitats detectades, es dissenya una ampliació volumètrica que permetrà encabir la següent àrea funcional: • Àrea de fitness i salut: Sales específiques per a activitats esportives dirigides (aeròbic, ioga, pilates, etc.) i un espai d’ús exclusiu per a gimnàs amb maquinària cardiovascular i de musculació. Es projecta el tancament perimetral i la coberta de la terrassa exterior transitable (l’actual sostre dels vestidors). Aquest nou volum edificat sobre la planta existent allotjarà les sales d'activitats dirigides i el gimnàs, aprofitant les visuals cap a l'entorn. L'actuació abasta un total de 465,80 m² de superfície construïda d'intervenció, la qual es distribueix de manera asimètrica entre els tres nivells afectats per l'obra. En primer lloc, a la planta inferior s'actua sobre una superfície reduïda de 18,20 m² associada principalment al tancament parcial del passadís exterior i les seves connexions. En segon lloc, el nucli principal de l'ampliació es desenvolupa a la planta superior, on es formalitza una superfície de nova planta i reforma de 424,85 m² per acollir el gruix del programa funcional (gimnàs, sales dirigides, oficines i serveis). Finalment, al nivell tècnic superior es generen 22,75 m² de superfície construïda destinats de forma exclusiva a la nova planta d'instal·lacions i maquinària de l'edifici.

662.805 €

Formalizada 2025_949 2

L'objecte del contracte és l'execució de les obres contingudes en el Lot 2 del “Projecte executiu de renovació de la xarxa d'aigua a Sant Quintí de Mediona". A títol indicatiu, cal assenyalar que el projecte (Lot 1 i Lot 2) abasta la renovació de diferents trams de xarxa d’abastament d’aigua potable en molt mal estat en dues diferents zones i inclou la proposta, el dimensionat i la valoració econòmica de la instal·lació i de tot l’aparellatge hidràulic necessari, així com de totes les obres i treballs auxiliars que siguin d’implementació obligatòria. Les actuacions es localitzen en el carrer de la Bòria i carrer Pau Casals, així com també en el carrer Josep Irla i camí Pla del Corral Nou (Urbanització La Soleia). Amb tot, el projecte recull les accions i actuacions a realitzar per tal d’aconseguir una millora en el rendiment tècnic hidràulic de les xarxes i la seva operativa, i poder aconseguir els avantatges i beneficis propis de les seves renovacions, que van des de la reducció de costos operatius a llarg termini, la minimització de l’impacte ambiental i la millora en la qualitat de subministrament.

40.266 €

Formalizada 2025_949 B

L'objecte del contracte és l'execució de les obres contingudes en el Lot 1 del “Projecte executiu de renovació de la xarxa d'aigua a Sant Quintí de Mediona". A títol indicatiu, cal assenyalar que el projecte abasta la renovació de diferents trams de xarxa d’abastament d’aigua potable en molt mal estat en dues diferents zones i inclou la proposta, el dimensionat i la valoració econòmica de la instal·lació i de tot l’aparellatge hidràulic necessari, així com de totes les obres i treballs auxiliars que siguin d’implementació obligatòria. Les actuacions es localitzen en el carrer de la Bòria i carrer Pau Casals, així com també en el carrer Josep Irla i camí Pla del Corral Nou (Urbanització La Soleia). Amb tot, el projecte recull les accions i actuacions a realitzar per tal d’aconseguir una millora en el rendiment tècnic hidràulic de les xarxes i la seva operativa, i poder aconseguir els avantatges i beneficis propis de les seves renovacions, que van des de la reducció de costos operatius a llarg termini, la minimització de l’impacte ambiental i la millora en la qualitat de subministrament.

300.684 €

Formalizada 2025_949 2

CONTRACTE D'OBRES DEL “PROJECTE EXECUTIU DE RENOVACIÓ DE LA XARXA D’AIGUA A SANT QUINTÍ DE MEDIONA” - LOT 2

40.266 €