Formalizada Servicios

SERVEI PROFESSIONAL DE FOTOGRAFIA

Expediente: PL-2025.002

El servei consisteix en la realització de reportatges de fotografia de cadascun dels quaranta-dos centres CERCA establerts a Catalunya. Les adreces dels centres i les instal·lacions on es faran les sessions es troben a l’Annex I.\n\nLes imatges obtingudes han de servir per il·lustrar el material de difusió institucional de la Fundació Institució CERCA (I-CERCA), per a la seva utilització en campanyes de comunicació i/o difusió en xarxes socials, webs, formats impresos i per incorporar al banc d’imatges corporatiu.\n

25.200
Presupuesto base
25.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
30 may 2025, 10:52

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 may 2025
Anuncio de Pliegos 30 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 may 2025
Anuncio de Formalización 30 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16