Adjudicada Servicios

Servei pluriennal de manteniment elèctric II

Expediente: CTFC-2025-249

Contrato de servicios adjudicado por Consorci Centre de Ciència i Tecnologia Forestal de Catalunya en Lleida. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 50800000. Adjudicado a CUBERES PLANCHERIA, S.L.. Se recibió 1 oferta.

57.800
Presupuesto base
69.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50800000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
9 mar 2026, 18:18
Fecha límite
29 nov 2025, 00:59
Duración
5 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
CUBERES PLANCHERIA, S.L.
NIF
B25033226
Importe
17.100
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 29 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta CONTR/2026/0000000372

Servei de Manteniment Integral Preventiu i Correctiu de les instal·lacions del taller del Pla de Vilanoveta de Lleida de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS129/26)

59.350 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000271

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

285.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Más licitaciones de Consorci Centre de Ciència i Tecnologia Forestal de Catalunya