Formalizada Servicios

SERVEI PER A LA REALITZACIÓ DEL TREBALL DE CAMP DE L’ENQUESTA A LA POBLACIÓ ADULTA 2026 DEL PROJECTE GLOBAL ENTREPRENEURSHIP MONITOR CATALUNYA 2025-2026

Expediente: 23/2026

S’han de realitzar 3.360 enquestes representatives de la població adulta (entre 18 i 70 anys) resident a Catalunya i crear la base de dades APS (Adult population Survey) en format SPSS segons metodologia Monitor Global de Emprenedors (GEM).

31.080
Presupuesto base
31.080
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 12:54

Organismo contratante

Institut Metròpoli

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jul 2026
Anuncio de Formalización 16 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Institut Metròpoli

Abierta 25/2026

• Títol del treball: Realitzar el treball de camp de l’Enquesta de Relacions Veïnals i Convivència de l’àrea metropolitana de Barcelona (ECAMB) 2026 • Entitat que encarrega el treball: Institut Metròpoli • Data del treball: 2026 • Periodicitat: biennal (2026 sisena edició) • Metodologia d’enquesta: CATI i CAPI • Àmbit territorial: 36 municipis de l’àrea metropolitana de Barcelona

69.000 €

Abierta 25/2026

Realitzar el treball de camp de l’Enquesta de Relacions Veïnals i Convivència de l’àrea metropolitana de Barcelona (ECAMB) 2026

69.000 €

Formalizada 23/2026

S’han de realitzar 3.360 enquestes representatives de la població adulta (entre 18 i 70 anys) resident a Catalunya i crear la base de dades APS (Adult population Survey) en format SPSS segons metodologia Monitor Global de Emprenedors (GEM).

31.080 €

Formalizada 11/2026b

Realitzar el treball de camp de l’Enquesta d’Ocupació i Satisfacció dels/les Usuaris/es de les Platges de l’Àrea Metropolitana de Barcelona (EPAMB) 2026

66.115 €

Formalizada 11/2026b

L’enquesta determina el nombre total d’usuaris que ocupen la sorra en el conjunt de les platges de l’àrea metropolitana de Barcelona (excepte a Barcelona ciutat) durant la temporada d’estiu (de maig a setembre), així com el perfil dels seus usuaris, els seus hàbits d’ús i la valoració que fan dels serveis que ofereix. L’operació comporta la recollida d’un mínim de 3.008 entrevistes, complint les quotes establertes en el disseny mostral. Les enquestes s’han de realitzar en un total de 14 seccions/platges repartides en 7 municipis de l’àrea metropolitana: Montgat, Badalona, Sant Adrià del Besòs, el Prat de Llobregat, Viladecans, Gavà i Castelldefels.

66.115 €