Formalizada Servicios

Realitzar el treball de camp de l’Enquesta d’Ocupació i Satisfacció dels/les Usuaris/es de les Platges de l’Àrea Metropolitana de Barcelona (EPAMB) 2026

Expediente: 11/2026b

L’enquesta determina el nombre total d’usuaris que ocupen la sorra en el conjunt de les platges de l’àrea metropolitana de Barcelona (excepte a Barcelona ciutat) durant la temporada d’estiu (de maig a setembre), així com el perfil dels seus usuaris, els seus hàbits d’ús i la valoració que fan dels serveis que ofereix. L’operació comporta la recollida d’un mínim de 3.008 entrevistes, complint les quotes establertes en el disseny mostral. Les enquestes s’han de realitzar en un total de 14 seccions/platges repartides en 7 municipis de l’àrea metropolitana: Montgat, Badalona, Sant Adrià del Besòs, el Prat de Llobregat, Viladecans, Gavà i Castelldefels.

66.115
Presupuesto base
66.115
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 15:32

Organismo contratante

Institut Metròpoli

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 may 2026
Anuncio de Formalización 18 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Institut Metròpoli

Abierta 25/2026

• Títol del treball: Realitzar el treball de camp de l’Enquesta de Relacions Veïnals i Convivència de l’àrea metropolitana de Barcelona (ECAMB) 2026 • Entitat que encarrega el treball: Institut Metròpoli • Data del treball: 2026 • Periodicitat: biennal (2026 sisena edició) • Metodologia d’enquesta: CATI i CAPI • Àmbit territorial: 36 municipis de l’àrea metropolitana de Barcelona

69.000 €

Abierta 25/2026

Realitzar el treball de camp de l’Enquesta de Relacions Veïnals i Convivència de l’àrea metropolitana de Barcelona (ECAMB) 2026

69.000 €

Formalizada 23/2026

S’han de realitzar 3.360 enquestes representatives de la població adulta (entre 18 i 70 anys) resident a Catalunya i crear la base de dades APS (Adult population Survey) en format SPSS segons metodologia Monitor Global de Emprenedors (GEM).

31.080 €

Formalizada 23/2026

SERVEI PER A LA REALITZACIÓ DEL TREBALL DE CAMP DE L’ENQUESTA A LA POBLACIÓ ADULTA 2026 DEL PROJECTE GLOBAL ENTREPRENEURSHIP MONITOR CATALUNYA 2025-2026

31.080 €

Formalizada 11/2026b

L’enquesta determina el nombre total d’usuaris que ocupen la sorra en el conjunt de les platges de l’àrea metropolitana de Barcelona (excepte a Barcelona ciutat) durant la temporada d’estiu (de maig a setembre), així com el perfil dels seus usuaris, els seus hàbits d’ús i la valoració que fan dels serveis que ofereix. L’operació comporta la recollida d’un mínim de 3.008 entrevistes, complint les quotes establertes en el disseny mostral. Les enquestes s’han de realitzar en un total de 14 seccions/platges repartides en 7 municipis de l’àrea metropolitana: Montgat, Badalona, Sant Adrià del Besòs, el Prat de Llobregat, Viladecans, Gavà i Castelldefels.

66.115 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €