Formalizada Servicios

Servei de visites d’interpretació de la natura amb el llagut Lo Roget

Expediente: 651/2025

Servei de visites d’interpretació de la natura amb el llagut Lo Roget, d’acord amb el plec de prescripcions tècniques.

42.000
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 jun 2025, 13:53

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2025
Anuncio de Pliegos 5 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 may 2025
Anuncio de Formalización 5 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12