Abierta Sin plazo publicado Servicios

Acompanyament dels menors usuaris del servei de transport escolar dels centres educatius del municipi

Expediente: 6191/2025

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei d'acompanyament dels menors usuaris del servei de transport escolar dels centres educatius del municipi, que són els següents: • Escola d’Educació Infantil i Primària El Cucurull, al carrer Joan Carles I, 17. • Escola d’Educació Infantil i Primària Salvador Espriu, al carrer de la Font, 3. • Institut Roda de Berà, al carrer de la Font, 3. Per fer efectiu el transport escolar, cal disposar d’un servei d’acompanyament de menors des dels punts d’origen fins als centres educatius del terme municipal de Roda de Berà, i retorn des dels centres fins als punts d’origen, d’acord amb el calendari, els horaris i les rutes corresponents, que han estat definits en el Plec de Prescripcions Tècniques elaborat a aquest efecte i que s’incorpora a l’expedient. En tot cas, el servei d’acompanyament també inclou el temps d’acollida als centres escolars, entès com els períodes d’espera dels alumnes des de l’arribada de l’autobús fins a l’inici de l’horari lectiu i des de la finalització de l’horari lectiu fins a la pujada dels alumnes a l’autobús corresponent. Igualment, el servei incorpora, dins del còmput total d’hores, el temps necessari per a la coordinació del servei i per a la celebració de reunions entre el personal de l’empresa i l’Ajuntament de Roda de Berà.

122.196
Presupuesto base
122.196
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Roda de Berà, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 15:16
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €