Adjudicada Servicios

Servei de suport comercial al mercat indi, incloent la confecció d’agenda, coordinació de reunions i acompanyament per al viatge empresarial a l’Índia 2026 organitzat per Prodeca, així com la gestió de reunions de negoci virtuals (“eBusiness”) amb importadors

Expediente: ECC7.01.2026

Contrato de servicios adjudicado por Promotora d'Exportacions Catalanes, SA (PRODECA). Procedimiento abierto. Categoría CPV 79411100. Adjudicado el 24 jul 2026 a INDVERSIS MANAGEMENT CONSULTING S.L.. Se recibió 1 oferta.

13.000
Presupuesto base
13.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79411100
Publicación
24 jul 2026, 18:00
Fecha límite
23 jul 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
INDVERSIS MANAGEMENT CONSULTING S.L.
NIF
B71119200
Importe
13.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2026
Anuncio de Pliegos 24 jul 2026
Fin Plazo Presentación 23 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Promotora d'Exportacions Catalanes, SA (PRODECA)