Formalizada Servicios

Servei de representació del Consorci de Turisme de Barcelona als Estats Units d’ Amèrica i a Canadà, mitjançant una empresa especialitzada que actuarà com a representant de Turisme de Barcelonaa Nord-Amèrica i Canadà, amb la finalitat de promocionar la destinació Barcelona en el marc del mercat MICE (Reunions, Incentius, Congressos i Exposicions) i altres activitats relacionades amb la reputació de la destinació el turisme cultural i PREMIUM, desenvolupant les activitats necessàries per incrementar les oportunitats de negoci i consolidar la presència de la ciutat i la província als mercats nord-americans.

Expediente: PO 2026/01

Contrato de servicios formalizado por Consorci de Turisme de Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79400000. Adjudicado el 5 ago 2026 a Arena Destination Marketing LLC.. Se recibió 1 oferta.

98.746
Presupuesto base
296.252
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79400000
Publicación
2 abr 2026, 14:02
Fecha límite
21 abr 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Arena Destination Marketing LLC.
NIF
454832230
Importe
88.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 abr 2026
Anuncio de Pliegos 2 abr 2026
Fin Plazo Presentación 21 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Consorci de Turisme de Barcelona

Abierta PO 2026 06

SUBMINISTRAMENT I SERVEI DE GESTIÓ DE LES LLICÈNCIES ADOBE EXPERIENCE CLOUD DEL CONSORCI DE TURISME DE BARCELONA

2.254.000 €

Abierta PO 2026/04

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D' AGÈNCIA DE VIATGES PEL CONSORCI DE TURISME DE BARCELONA

1.538.670 €

Abierta PO 2026/03

SERVEI D' ESTRATÈGIA, PLANIFICACIÓ, EXECUCIÓ, SEGUIMENT I ANÀLISI DE CAMPANYES DE CONTINGUTS THIS IS BARCELONA, NACIONALS I INTERNACIONALS EN MITJANS PAGATS

4.800.000 €

Formalizada PO 2025 06

A.1. Descripció L'objecte del present procediment de contractació, convocat pel CTB, és la conceptualització, programació i migració de continguts, així com la redacció i introducció de continguts inicials, dels llocs web següents:  Lloc web institucional del CTB.  Lloc web del Barcelona Convention Bureau (d’ara endavant, BCB).  Lloc web del Observatori del Turisme a Barcelona (d’ara endavant, OTB). L’empresa contractista haurà de desenvolupar les funcions previstes al Plec de prescripcions tècniques (d’ara endavant, PPT), les quals es distribueixen en les següents fases:  Fase de disseny: conceptualització estratègica, disseny i estructura del lloc web, i experiència d’usuari (UX).  Fase de desenvolupament: programació frontend i backend, integració amb plataformes municipals, configuració de servidors i migració del lloc web actual.  Fase de redacció i introducció de continguts inicials. Sense perjudici de l’anterior, l’empresa contractista haurà de dur a terme qualsevol altra tasca especificada en la resta dels apartats del PPT, les quals també seran d’obligat compliment.

182.769 €

Formalizada PO 2024/07

Contracte de serveis de producció, construcció, muntatge, manteniment, desmuntatge, transport, emmagatzematge i producció dels continguts audiovisuals de l'estand firal de Turisme de Barcelona a la Fira Fitur de Madrid per a l'edició de 2025

320.000 €