Formalizada Suministros

Contracte de serveis de producció, construcció, muntatge, manteniment, desmuntatge, transport, emmagatzematge i producció dels continguts audiovisuals de l'estand firal de Turisme de Barcelona a la Fira Fitur de Madrid per a l'edició de 2025

Expediente: PO 2024/07

Contrato de suministros formalizado por Consorci de Turisme de Barcelona. Categoría CPV 39154100. Adjudicado el 30 dic 2024 a OFFF EVENTS SL. Se recibieron 2 ofertas.

320.000
Presupuesto base
576.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
39154100
Publicación
24 ago 2026, 14:05
Fecha límite
25 oct 2024, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
OFFF EVENTS SL
NIF
B67457788
Importe
320.000
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 ago 2026
Anuncio de Pliegos 24 ago 2026
Fin Plazo Presentación 25 oct 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 dic 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Consorci de Turisme de Barcelona

Abierta PO 2026 06

Contractació del subministrament i servei de gestió de les llicències dels productes Adobe Experience Cloud que donen suport a les plataformes digitals del Consorci de Turisme de Barcelona.

1.470.000 €

Abierta PO 2026 06

SUBMINISTRAMENT I SERVEI DE GESTIÓ DE LES LLICÈNCIES ADOBE EXPERIENCE CLOUD DEL CONSORCI DE TURISME DE BARCELONA

2.254.000 €

Abierta PO 2026/04

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D' AGÈNCIA DE VIATGES PEL CONSORCI DE TURISME DE BARCELONA

1.538.670 €

Abierta PO 2026/03

SERVEI D' ESTRATÈGIA, PLANIFICACIÓ, EXECUCIÓ, SEGUIMENT I ANÀLISI DE CAMPANYES DE CONTINGUTS THIS IS BARCELONA, NACIONALS I INTERNACIONALS EN MITJANS PAGATS

4.800.000 €

Formalizada PO 2025 06

A.1. Descripció L'objecte del present procediment de contractació, convocat pel CTB, és la conceptualització, programació i migració de continguts, així com la redacció i introducció de continguts inicials, dels llocs web següents:  Lloc web institucional del CTB.  Lloc web del Barcelona Convention Bureau (d’ara endavant, BCB).  Lloc web del Observatori del Turisme a Barcelona (d’ara endavant, OTB). L’empresa contractista haurà de desenvolupar les funcions previstes al Plec de prescripcions tècniques (d’ara endavant, PPT), les quals es distribueixen en les següents fases:  Fase de disseny: conceptualització estratègica, disseny i estructura del lloc web, i experiència d’usuari (UX).  Fase de desenvolupament: programació frontend i backend, integració amb plataformes municipals, configuració de servidors i migració del lloc web actual.  Fase de redacció i introducció de continguts inicials. Sense perjudici de l’anterior, l’empresa contractista haurà de dur a terme qualsevol altra tasca especificada en la resta dels apartats del PPT, les quals també seran d’obligat compliment.

182.769 €