Servei de representació davant la Companyia Operadora del Mercat Espanyol de l'Electricitat SA

Expediente: 2026/357_2

servei d’agent de representació per compte del Consell Comarcal de l’Alt Empordà davant la Companyia Operadora del Mercat Espanyol de l’Electricitat SA per a la venda de la producció d’energia elèctrica generada a la planta de cogeneració elèctrica de l’abocador comarcal

4.500
Presupuesto base
4.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2026
Anuncio de Pliegos 9 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà

En la misma provincia (Girona)