Servei de recollida de les fraccions d'orgànica i resta als municipis de la conca del Fluvià

Expediente: 2025/1857

recollida i transport dels residus municipals de les fraccions de resta, orgànica i voluminosos dels municipis de la zona del Fluvià que han delegat la competència en el Consell Comarcal; campanya de comunicació i subministrament de contenidors, utillatge i material de comunicació

4.866.651
Presupuesto base
4.866.651
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
21 ene 2026, 09:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 ene 2026
Anuncio de Pliegos 21 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà

En la misma provincia (Girona)