Formalizada Servicios

Servei de publicitat i màrqueting audiovsiual del Consell Comarcal de la Garrotxa

Expediente: X2020001172.

El Consell Comarcal de la Garrotxa, com a administració supramunicipal, gestiona projectes a nivell comarcal en diferents àmbits (educació, urbanisme, consum, joventut, habitatge, etc...). Els serveis que presta el Consell Comarcal de la Garrotxa reverteixen de manera directa en el ajuntaments de la comarca ien els seus ciutadans i ciutadanes. A més, el Consell Comarcal, com a institució es relaciona amb altres administracions supramunicipals per aconseguir recursos, participar en projectes i buscar sinèrgies en benefici de la comarca.El Consell Comarcal de la Garrotxa necessita comunicar als habitants de la Garrotxa els serveis que ofereix i els projectes en els que hi participa, que aporten benefici i riquesa a la comarca. Per cobrir aquesta necessitat, el Consell necessita un mitjà de comunicació audiovisual que cobreixi tot el territori comarcal de manera prioritària, i que enfoqui la major part de la seva programació en l'actualitat i realitat de la comarca. L'objectiu és que tots els garrotxins i garrotxines tinguin al seu abast tota la informació que emani de la seva administració local de referència a nivell de territori i, alhora, es faci difusió de la imatge institucional del Consell Comarcal de la Garrotxa per apropar la institució als ciutadans de la comarca.Per cobrir aquesta necessitat, el Consell Comarcal de la Garrotxa, anualment, necessita contractar:- 32 càpsules informatives a \Les Notícies\ d'Olot Televisió.- 6 espots publicitaris per inserir informació de servei.- 73 emissions dels espots en franja primetime.- Patrocini del programa especial \Elecció de la Pubilla i l'Hereu d'Olot i la Garrotxa\.- Patrocini de 8 programes temàtics a determinar.- Inserció de la imatge institucional al web d'Olot TV: www.garrotxadigital.cat.

40.182
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 nov 2021, 17:17

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 nov 2021
Anuncio de Pliegos 19 nov 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 dic 2020
Anuncio de Formalización 19 nov 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €

En la misma provincia (Girona)