Adjudicada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un dipòsit d’àcid sulfúric a la planta de compostatge de la Garrotxa.

Expediente: X2026001268

Contrato de suministros adjudicado por Consell Comarcal de la Garrotxa en Girona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 39350000. Adjudicado a ECOLOGÍA TÉCNICA SA. Se recibieron 3 ofertas.

17.588
Presupuesto base
17.588
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
39350000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 12:04

Adjudicación

Adjudicatario
ECOLOGÍA TÉCNICA SA
NIF
A59583559
Importe
17.555
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (39 en Girona)

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Formalizada 193/2026

Subministrament material exposició La Retirada i dinamització exposició.

99.631 €

Adjudicada PR-2026-656

Contracte basat amb concreció de condicions per al subministrament i instal·lació de cortines per a diferents plantes de l'edifici de la Generalitat de Catalunya a Girona. PR-2026-656

5.304 €

Formalizada X2026001196

Aquest contracte té com objecte l’adquisició d’un rodet compactador de residus per a la deixalleria del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

39.900 €

Formalizada X2026001084

Subministrament i instal·lació de culleres bivalves i polispasts als pous de gruixuts de les EDAR d’Olot, Santa Pau i Llierca

81.155 €

En evaluacion GENE2026004568/X2026004636

Subministrament, en règim de lloguer sense opció de compra, muntatge i desmuntatge d’un avet d’avets durant el Nadal 2026-2027

20.661 €

Adjudicada X2026000451

Contracte de subministrament, transport i instal·lació d'armaris metàl·lics modulars destinats a allotjar els cubells de residus del servei de recollida porta a porta als habitatges plurifamiliars del carrer Sant Andreu, 35, de Porqueres, així com eventuals subministraments addicionals durant la vigència del contracte d'acord amb la disposició addicional 33a de la LCSP.

9.378 €

Formalizada GRO-27/2026

Suministro De Utensilios De Cocina Para El Colectivo Ssei

700 €

Formalizada 2026F040000002

És objecte de la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del subministrament, en règim de lloguer, de mòduls de bar amb piques d’aigua, camerinos, renta-gots, taquilla i lavabos per la Festa Major de Salt i d’un mòdul de lavabos adaptat de tres portes per la Revetlla de Sant Joan. En el contracte està inclòs el servei de transport, el muntatge, el desmuntatge, així com les connexions d’aigua i desguàs.

27.350 €

Formalizada COBS2026/043

El present contracte mixt té per objecte el subministrament i serveis d’instal·lació i transport, de material divers, en règim de lloguer, per cobrir les necessitats derivades de l’organització del Festival d’Aquí i de la Fira de Sostenibilitat que es realitza a Sant Feliu de Guíxols.

28.376 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €