Formalizada Servicios

Servei de muntatge i desmuntatge de l’exposició situada a l’espai “Catalonia in Venice” a Venècia que es durà a terme per la participació de la cultura catalana a la 61a edició de la Biennal d’Art Venècia 2026, dins del programa “Eventi Collaterali”.

Expediente: CP00034 N-516/26

Contrato de servicios formalizado por Consorci de l'Institut Ramon Llull. Categoría CPV 79952100. Adjudicado el 20 abr 2026 a Tallers Soteras, SL. Se recibieron 3 ofertas.

46.475
Presupuesto base
46.475
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79952100
Publicación
31 mar 2026, 18:00
Fecha límite
16 abr 2026, 23:59

Adjudicación

Adjudicatario
Tallers Soteras, SL
NIF
B60103827
Importe
43.980
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 abr 2026, 04:22

Más licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull

Formalizada CP00035 N-636/26

Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13). Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028).

19.044 €

Formalizada CP00054 N-1415/26

Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira del Llibre de Londres (London Book Fair), edició 2027, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Reed Exhibitions Ltd.

25.443 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Producció espectacles musicals teatre Olympia 2026

59.338 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Servei de producció i regidoria d'espectacles musicals al teatre Olympia de París a l'11 d'octubre de 2026.

59.338 €

Formalizada CP00054 N-1354/26

Servei dels espectacles musicals de Maria del Mar Bonet i Borja Penalba al Teatre Olympia de París diumenge 11 d’octubre de 2026

27.750 €