Formalizada Servicios

Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13). Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028).

Expediente: CP00035 N-636/26

Contrato de servicios formalizado por Consorci de l'Institut Ramon Llull en Barcelona. Procedimiento restringido. Categoría CPV 71317200. Adjudicado el 31 jul 2026 a AVANTA PREVENCIÓN INTEGRAL, SL. Se recibieron 4 ofertas.

19.044
Presupuesto base
38.455
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
71317200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 jul 2026, 12:10
Fecha límite
11 jul 2026, 23:59

Adjudicación

Adjudicatario
AVANTA PREVENCIÓN INTEGRAL, SL
NIF
B97673453
Importe
11.944
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 jul 2026
Anuncio de Pliegos 31 jul 2026
Fin Plazo Presentación 11 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 04:23

Mismo sector y zona (71 en Barcelona)

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta 603.2026.126

Serveis de Direcció d'Execució d'Obra de les obres prèvies d'intervenció arqueològica i actuacions en el subsòl de la nau 8 de Can Batlló, al Districte de Sants-Montjuïc, de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

66.005 €

Abierta 603.2026.125

Serveis de Direcció d'Execució d'Obra de les obres de remodelació de les mitgeres del Jardi Francesc Masclans, al Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible

50.440 €

Abierta 904136/26

Servei de consultoria i assistència tècnica per a l’elaboració d’un estudi d’anàlisi i recopilació sobre solucions basades en la natura (SBN) per a zones urbanes mediterrànies.

19.834 €

Abierta 2023/0033976

Acord marc amb diverses empreses per a la redacció d’estudis complets d’enllumenat (Actualització d'inventari i estudi complet d'eficiència energètica de l'enllumenat públic ) i per a la redacció d’estudis simplificats d'eficiència energètica de l'enllumenat públic, dividit en dos lots

43.500 €

Abierta 611.2026.082

Serveis de Direcció d’Execució d’Obra de les obres de remodelació de les mitgeres de l’antiga carretera d’Horta, al Districte de l’Eixample i de la mitgera del Parc de la Sagrera, al Districte de Sant Martí, a Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

93.281 €

Abierta 001_26003257

Servei de supervisió tècnica d'enginyeria en els esdeveniments i espectacles de caràcter extraordinari amb llicència d'ocupació de via pública al Districte de Ciutat Vella.

37.128 €

Abierta CP-2026-46

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de les obres de construcció d’un setè búnquer a l’Hospital Duran i Reynals.

82.385 €

Abierta 2026-127

Serveis de redacció del projecte, direcció facultativa i executiva, control de qualitat de l’obra civil i de les instal·lacions, per dur a terme la reforma de la planta 1/3 per la nova sala d’urgències a l’edifici de Villarroel, a l’HCB

76.301 €

Abierta CP-2026-47

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de les obres de reforma del local situat a Sant Ponç per a ús administratiu de l’Institut Català d’Oncologia de Girona.

18.382 €

Más licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull