En evaluacion Servicios

Servei de millora arxivística i recuperació de la informació d' inventaris i catàlegs de fons patrimonials dipositats a l'Arxiu comarcal

Expediente: 2025/1236

servei de millora arxivística i recuperació de la informació dels inventaris i catàlegs de fons patrimonials dipositats a l'Arxiu comarcal de l'Alt Empordà

45.199
Presupuesto base
45.199
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Figueres, Girona (Cataluña)
Publicación
5 nov 2025, 14:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 nov 2025
Anuncio de Pliegos 5 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà

En la misma provincia (Girona)