Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incendis i extintors per les seus del Consell Comarcal, del SIGMA i del CASG

Expediente: X2026000977

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas).

40.146
Presupuesto base
21.637
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Garrotxa, Girona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2026, 12:40

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €

En la misma provincia (Girona)