Formalizada Servicios

Servei de manteniment conductiu i preventiu de la jardineria terrestre i del sistema de reg associat, a la coberta verda (Terrat Viu) del Museu de Ciències Naturals de Barcelona

Expediente: 079_25000343

Contrato de servicios formalizado por Consorci del Museu de Ciències Naturals de Barcelona en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 77311000. Adjudicado el 3 jun 2026 a JAVIER VAZQUEZ 4 JARDINERS SL. Se recibieron 4 ofertas.

73.283
Presupuesto base
156.519
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77311000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:43
Fecha límite
8 feb 2026, 23:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
JAVIER VAZQUEZ 4 JARDINERS SL
NIF
B67218321
Importe
68.783
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jun 2026, 04:24

Mismo sector y zona (77 en Barcelona)

Abierta 2026/1640

Contracte del servei d’esporga de l’arbrat viari de Sant Pol de Mar

44.000 €

Abierta 2026/097 (96/2026/CONT)

L'objecte del contracte és l'execució del Projecte d'obertura de nous escocells a carrers, places i espais verds i implantació de nou arbrat al municipi de Granollers.

414.276 €

Abierta 009_26000055

Servei de gestió dels horts hidropònics horitzontals del projecte “Hort al terrat”, de l’Institut Municipal de Persones amb Discapacitat de l’Ajuntament de Barcelona.

113.699 €

Abierta 2026-105-CL-GOAP

Servei de manteniment integral de les zones enjardinades del Port i Canal de Badalona.

74.546 €

Abierta 26-092

Servei de manteniment dels sistemes de reg per aspersió, difusió i degoteig automàtics i manuals i boques de reg manual municipals de la ciutat de Cornellà, tant els situats en la via pública com els que s’emplacen en dependències municipals (incloses Escoles Bressol i CEIP’s), així com el manteniment de les fonts públiques i ornamental. S’exclouen del present contracte els sistemes de reg dels camps de futbol municipals.En aquest manteniment s’inclou el servei de desinfecció dels emissors de reg i font ornamental.

1.019.968 €

Abierta 3106-4384/2026

El servicio de mantenimiento de los espacios verdes municipales de Esparreguera

1.165.930 €

Abierta 1403-435-2025

Servei de manteniment, conservació i gestió diferenciada dels espais verds i l'arbrat urbà. Aquest servei comprèn les següents àrees d'actuació del terme municipal de Begues: • Zones verdes municipals. • Espais forestals municipals. • Arbrat viari. • Jardineres urbanes.

302.765 €

Abierta CSE/AH01/1101476752/27/PO

Servei d'esporga i tala d'arbres a totes les zones enjardinades de la urbanització de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

52.350 €

Abierta 1/2026

Servicios de conservación y mantenimiento de los elementos que componen las zonas ajardinadas de los espacios de la Vila Universitaria del Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona

299.130 €

Abierta 2026/073 (70/2026/CONT)

El objeto del contrato es la prestación del servicio de poda del arbolado de titularidad municipal de Granollers, incluyendo las actuaciones de poda, tala, retirada de ramas y restos vegetales, así como el resto de trabajos complementarios previstos en el Pliego de prescripciones técnicas particulares (PPT), de acuerdo con las necesidades que determine la Dirección Técnica municipal.

179.219 €

Más licitaciones de Consorci del Museu de Ciències Naturals de Barcelona