Adjudicada Servicios

Contracte privat de l'administració basat en acord marc per a l'assegurança de Responsabilitat Civil i Responsabilitat Patrimonial del Consorci del Museu de Ciències Naturals de Barcelona (LOT 1)

Expediente: 079_26000164

Contrato de servicios adjudicado por Consorci del Museu de Ciències Naturals de Barcelona en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 66516400. Adjudicado el 31 jul 2026 a FIATC MUTUA DE SEGUROS Y REASEGUROS. Se recibió 1 oferta.

8.825
Presupuesto base
8.825
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66516400
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 ago 2026, 10:03
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
FIATC MUTUA DE SEGUROS Y REASEGUROS
NIF
G08171407
Importe
8.825
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 ago 2026
Anuncio de Pliegos 10 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 ago 2026, 04:23

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta N202600423

Póliza de Responsabilidad Civil Profesional

443.940 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Formalizada 16130194

Servei de passarel·la de pagament amb targeta bancària pels Sistemes de Venda automàtica de Xarxa de Metro

72.000 €

Más licitaciones de Consorci del Museu de Ciències Naturals de Barcelona