Formalizada Servicios

Servei de gestió de la informació, assessorament, orientació i derivació de l’Oficina Jove de la Garrotxa del Consell Comarcal de la Garrotxa

Expediente: X2025001500

A la comarca de la Garrotxa existeix l’Oficina Jove de la Garrotxa des de l’any 2014 i hi treballen professionals que ofereixen el servei d’informació juvenil, la funció del qual és donar suport que les persones joves puguin definir i construir el seu propi projecte de vida. Aquest servei es coordina des del Consell Comarcal de la Garrotxa i compta amb un informadora juvenil, que és la responsable d’atendre els joves tant a dins l’Oficina Jove com des dels diferents recursos i programes d’informació juvenil que es despleguen des de l’Oficina Jove: I-Punt, xerrades als centres formatius i comunicació a través de les xarxes socials. L’objecte del contracte és, doncs, la prestació el servei de gestió de la informació, assessorament, orientació i derivació de l’Oficina Jove de la Garrotxa del Consell Comarcal de la Garrotxa.

64.080
Presupuesto base
64.080
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Garrotxa, Girona (Cataluña)
Publicación
19 dic 2025, 13:28

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 dic 2025
Anuncio de Pliegos 19 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 dic 2025
Anuncio de Formalización 19 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €

En la misma provincia (Girona)