Formalizada Servicios

Servei d’auditoria de control de primer nivell per a la verificació de la despesa del projecte europeu Accelerating Agritech evolution in EU agrifood system (AGRIEXCEL)

Expediente: AEX2501

contractació del servei de verificació de la despesa declarada per Creacció Agència d’Emprenedoria, Innovació i Coneixement, SL en el marc del projecte europeu Accelerating Agritech evolution in EU agrifood system (AGRIEXCEL)

6.400
Presupuesto base
6.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vic (Cataluña)
Publicación
15 jul 2025, 09:15

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2025
Anuncio de Pliegos 15 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 jul 2025
Anuncio de Formalización 15 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17