Formalizada Servicios

Servei d’assessorament especialitzat en la transmissió empresarial i en el creixement i estratègia de negoci

Expediente: REE2502

L'objecte del present contracte és la contractació d'una empresa professional externa per proporcionar un servei d’assessorament especialitzat en la transmissió empresarial (Servei de Reempresa) i en la realització de mentories per al creixement i l’estratègia de negoci a la comarca d’Osona i el Lluçanès.

146.250
Presupuesto base
146.250
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Osona (Cataluña)
Publicación
3 mar 2026, 14:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 mar 2026
Anuncio de Pliegos 3 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 feb 2026
Anuncio de Formalización 3 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:11