PROJECTE EXECUTIU DEL NOU SISTEMA DE CLIMATITZACIÓ PEL CENTRE D'ARTS ESCÈNIQUES NAUS AYATS

Expediente: X2025003481

Contracte d'obres per l'execució del projecte executiu del nou sistema de climatització pel centre d'arts escèniques Naus Ayats

233.870
Presupuesto base
233.870
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Arbúcies (Cataluña)
Publicación
22 oct 2025, 21:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Arbúcies

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 oct 2025
Anuncio de Pliegos 22 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 oct 2025
Anuncio de Formalización 22 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12