Abierta Sin plazo publicado Obras

Projecte bàsic i executiu per adequació interior de l'espai esportiu en pavelló doble poliesportiu (fase 4)

Expediente: 51/2026

L’objecte del present contracte és l’execució de les obres d’adequació interior de l’espai esportiu del pavelló poliesportiu existent, situat al carrer la Bassa, del municipi de Benavent de Segrià, d’acord amb el projecte tècnic redactat a aquest efecte. Les obres tenen per finalitat transformar l’actual espai esportiu cobert però exterior en un espai interior completament tancat, mitjançant la realització dels tancaments de l’envolvent, l’execució dels acabats interiors i la implantació de les instal·lacions necessàries, amb la finalitat de permetre l’ús de l’equipament durant el període hivernal i millorar-ne les condicions de funcionalitat, seguretat i confort. En particular, l’actuació objecte del contracte comprèn, amb caràcter enunciatiu i no limitatiu, les següents prestacions: – Execució dels tancaments de l’envolvent de l’espai esportiu per a la seva conversió en espai interior. – Execució dels acabats interiors verticals i horitzontals. – Instal·lació de grades fixes interiors. – Execució dels sistemes de condicionament i de les instal·lacions necessàries per al correcte funcionament de l’equipament. El detall i les condicions de l’obra es defineixen en el projecte tècnic, el plec de prescripcions tècniques particulars i la resta de documentació que integra l’expedient, els quals tenen caràcter contractual i obligatori.

347.257
Presupuesto base
347.257
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Benavent de Segrià, Lleida (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 12:30
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 10:13

Más licitaciones de Ajuntament de Benavent de Segrià

Abierta 278/2026

L’Ajuntament de Benavent de Segrià considera necessari procedir a la renovació i millora de l’enllumenat esportiu del Camp de Futbol Municipal, mitjançant la substitució dels equips existents per nous projectors amb tecnologia LED d’altes prestacions, amb la finalitat de millorar les condicions d’il·luminació del terreny de joc, garantir uns nivells lumínics adequats per al desenvolupament de les activitats esportives, incrementar l’eficiència energètica de la instal·lació i reduir els costos de manteniment i explotació. L’actuació resulta necessària per garantir el correcte funcionament del servei públic esportiu municipal i millorar la qualitat de les instal·lacions posades a disposició de les persones usuàries.

25.000 €

Abierta 306/2026

Contracte d'obres de construcció de trenta-dos (32) nínxols prefabricats i adequació del recinte del cementiri municipal de Benavent de Segrià

66.257 €

Abierta 236/2026

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SUBMINISTRAMENT DE L’INSTAL•LACIÓ DE MAQUINÀRIA FITNESS EXTERIOR

41.322 €

Abierta 01

CONCESSIÓ DEL SERVEI DE BAR DE LES PISCINES MUNICIPALS, LA GESTIÓ I EL CONTROL D’ACCÈS, I EL MANTENIMENT DE LES INSTAL•LACIONS DE LES PISCINES, PER LA TEMPORADA 2026 I SEGÜENTS

60.000 €

En evaluacion 306/2026

'objecte del contracte és l'execució de les obres de construcció de trenta-dos (32) nínxols prefabricats i l'adequació del recinte del cementiri municipal de Benavent de Segrià, d'acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions inclouen els treballs previs, moviments de terres, fonamentació, subministrament i col·locació dels nínxols prefabricats, pavimentació, adequació de l'entorn i la resta d'unitats d'obra necessàries per a la correcta execució del projecte.

66.257 €

En la misma provincia (Lleida)