En evaluacion Obras

'objecte del contracte és l'execució de les obres de construcció de trenta-dos (32) nínxols prefabricats i l'adequació del recinte del cementiri municipal de Benavent de Segrià, d'acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions inclouen els treballs previs, moviments de terres, fonamentació, subministrament i col·locació dels nínxols prefabricats, pavimentació, adequació de l'entorn i la resta d'unitats d'obra necessàries per a la correcta execució del projecte.

Expediente: 306/2026

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Benavent de Segrià en Lleida. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 45215400.

66.257
Presupuesto base
66.257
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
45215400
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 12:51
Fecha límite
20 jul 2026, 14:00
Duración
1 mes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 20 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:30

Mismo sector y zona (45 en Lleida)

Abierta G05020302R/2026/0003

Millora de l' accessibilitat i mobilitat del carrer Major de Raimat i la renovació de part d'alguns dels serveis existents: ampliació i pavimentació de la vorera; enllumenat públic; xarxa de reg a l'arbrat existent i recol.locació del mobiliari urbà i senyalització vial.

92.998 €

Abierta 1/2026

Les incloses en el Projecte executiu de les actuacions per a l'arranjament de diversos dels carrers del nucli de Gerb redactat per l´enginyer Alfred Guitard Sein-Echaluce per un import de 514.490,67 Euros IVA inclòs.

425.199 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 171/2026

Execució material de les obres previstes al projecte de Rehabilitació i restauració de l'església de sant Joan Baptista 1a etapa separata de la 2a fasede restauració de les façanes laterals i de l'absis, actuacions a les cobertes i façanes de les capelles laterals i a la coberta de la rectoria amb actuacions estructurals.

181.587 €

Abierta 258/2026

Adequació de la planta potabilitzadora i del dipòsit d'aigua potable del municipi de Massalcoreig

44.862 €

Abierta 2237/2026

Obres de manteniment i millora del carrer Canonges. La idea és millorar tant l’enllumenat com l’ornat dels porxos existents, per la qual cosa es proposa la renovació de totes les lluminàries, del sistema de megafonia i el repàs i pintat dels porxos.

168.628 €

Abierta 2294/2026

L’objecte del contracte és l’arranjament generalitzat, degut al desgast i deteriorament, del carrer de la Bola de Castellciutat. Aprofitant aquesta actuació, es vol millorar l’accessibilitat d’aquesta zona de Castellciutat.

163.429 €

Abierta 2025/262

Arranjament i pavimentació del carrer Sant Martí de Gessa, al municipi de Naut Aran,

173.329 €

Abierta 94/2026 (b)

És objecte d’aquest contracte l’execució de les obres de millora, condicionament i pavimentació de l’accés al Refugi de l’Arp, situat al Pla de l’Arp, entre la torre de telecomunicacions i el refugi de l’Arp, dins del terme municipal de La Vansa i Fórnols (comarca de l’Alt Urgell, Lleida). L’actuació abasta una superfície total de pavimentació de 1.840 m², corresponents a 1.640 m² de camí d’accés (4,00 m d’amplada) i 200 m² d’aparcament del refugi, amb una llargada total de 410 m. Les referències cadastrals de les parcel·les afectades són: Pol. 8, Parc. 9011 (25302A008090110000QU) i Pol. 8, Parc. 382 (25302A008003820000QP).

85.000 €

Abierta 112/2026

Descripció de la prestació: Execució de les obres de rehabilitació interior de la planta tercera del Centre Cívic de la Granadella per a la seva adequació com a Centre d’Empreses Innovadores (CEI), d’acord amb les actuacions, característiques tècniques i condicions establertes en el projecte tècnic aprovat.

345.269 €

Más licitaciones de Ajuntament de Benavent de Segrià