Procediment adjudicació llicència ús privatiu bé domini públic_Bar Piscina Municipal
Expediente: 4312480001-2025-0000091
Adjudicació de llicència d'ús privatiu del bé de domini públic de les instal·lacions del bar de la piscina municipal de l'Ajuntament de la Riba
9.600€
Presupuesto base
9.600€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Catalunya (Cataluña)
- Publicación
- 30 abr 2025, 20:24
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
30 abr 2025
Anuncio de Pliegos
30 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
25 abr 2025
Anuncio de Formalización
30 abr 2025
Más licitaciones de Ajuntament de la Riba
Abierta
4312480001-2026-0000748
Licitació de les obres incloses en el projecte de reforma del refugi els masets mitjançant procediment obert simplificat
89.078 €
Formalizada
4312480001-2026-0000805
Llicència ús comú especial del domini públic barra bar Festa Major
100 €
Formalizada
4312480001-2026-0000805
Llicència ús comú especial del domini públic per a la instal·lació i explotació de la barra del bar de la Festa Major d'estiu 2026
100 €
Formalizada
4312480001-2025-0000493
Realització de les obres segons el que descriu el projecte tècnic.
111.838 €
En evaluacion
4312480001-2025-0000493
Contracte d'obres d'urbanització del nou accès molí del Racó mitjançant procediment obert simplificat
111.838 €