Realització de les obres segons el que descriu el projecte tècnic.

Expediente: 4312480001-2025-0000493

Contrato de obras formalizado por Ajuntament de la Riba en Tarragona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 45313210. Adjudicado el 29 may 2026 a OUMESKUR CONSTRUCCIONES Y OBRAS S.L.OUMESKUR CONSTRUCCIONES Y OBRAS S.L.. Se recibió 1 oferta.

111.838
Presupuesto base
111.838
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45313210
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:33
Fecha límite
10 feb 2026, 23:59
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
OUMESKUR CONSTRUCCIONES Y OBRAS S.L.OUMESKUR CONSTRUCCIONES Y OBRAS S.L.
NIF
B67560029
Importe
107.979
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de la Riba

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jun 2026, 04:23

Mismo sector y zona (45 en Tarragona)

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

186.851 €

Abierta 8004330008-2026-0012561

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres incloses en el "Projecte d'actuacions puntuals de seguretat i drenatge a diverses carreteres de la xarxa local. Any 2026". Les actuacions tenen per finalitat millorar la seguretat viària, el drenatge, la funcionalitat i la conservació de la xarxa local de carreteres de la Diputació de Tarragona, mitjançant l'execució d'actuacions puntuals en diferents carreteres de la xarxa.

2.412.831 €

Abierta 3888/2026

Obres de millora de les instal·lacions de climatització de l'edifici del Castell - Ajuntament de Torredembarra, definides en dues fases: FASE 1: en aquesta fase s'executaran els treballs de: - Desmuntar les dues bombes de calor Ciatesa actuals de la coberta. - Instal·lar una bomba de calor Ciat Aquaciat ILD 450R, o similar. - S’eliminen les tres bombes centrifugues existents. - Formació de suports antivibratoris. - S’instal·larà un desenfangador de fangs magnètics, i comptadors d’energia elèctrica i tèrmica. - S’instal·larà un sistema de gestió intel·ligent remota dels equips. FASE 2: - Instal·lar una segona bomba de calor Ciat Aquaciat ILD 450R, o similar.

121.979 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta 2026_048OBRA

Aplicación del sistema móvil de desplazamiento de cajas Power Unit de conexión a cruceros al conjunto OPS mediante cadenas portacables e-chain en el Muelle de Baleares del Puerto de Tarragona, y prestación posterior de operación inicial y mantenimiento integral.

11.786.763 €

Abierta CGRCDE018

Execució de les obres hidrauliques per optimitzar l'us de l'aiguadel Projecte de modernització de regadius : Sèquia de Smith

367.331 €

Abierta 4302520002-2026-0000614

Obres del talús zona Esportiva Municipal. atès que la necessitat d’aquesta intervenció neix com a conseqüència de l’episodi de pluges del temporal DANA ALICE que va causar un despreniment de part del mur que sustenta en camp de futbol municipal deixant alhora afectat el camí municipal que hi ha just a sota.

49.097 €

Abierta 07/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Segona Edició de la Fira Marida 2026, organitzada per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova.

10.850 €

Abierta 817/2026

Contracte d'obres obert simplificat abreujat per a la instal.lació d’un sistema de digitalització i gestió del sistema d’abastament d’aigua en alta del municipi de Falset per al control i la gestió remota de les captacions i dipòsits municipals.

68.854 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Riba