Pavimentació i senyalització de camins del programa Viure al Poble

Expediente: 2013/034

L'objecte del projecte és l'arranjament i senyalització d'uns camins municipals de gran atractiu paisatgístic, que tenen el seu origen al castell de Palol de Revardit, connectant amb altres nuclis del municipi, o bé amb rutes d¿interès ja executades o programades.L'actuació es dirigeix principalment als possibles usuaris que vulguin fer les rutes a peu o amb bicicleta, però sense limitar la circulació de vehicles a motor.Els camins on es proposa actuar són els següents:·\tCamí de Palol de Revardit a Riudellots de la Creu, amb connexió a la \Via Verda\·\tBrancal d'aquest camí fins a la Mota·\tCamí de Palol de Revardit al nucli de la Banyeta, i connexió amb la \Via Verda\.L'enllaç d'aquestes rutes, utilitzant la Via Verda (actualment projectada i a l'espera d'execució) generarà un itinerari tancat Palol-Riudellots-la Banyeta, amb brancal a la Mota, i amb connexió a la xarxa de les vies verdes de les comarques gironines.

197.164
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
16 abr 2013, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Palol de Revardit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2013
Anuncio de Pliegos 16 abr 2013
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 abr 2013
Anuncio de Formalización 16 abr 2013

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09