Projecte de rehabilitació de la finca de Can Fèlix per a destinar-la a equipament públic.

Expediente: X2025000191

Projecte de rehabilitació de la finca de Can Fèlix per a destinar-la a equipament públic. Concretament, les obres consisteixen en la rehabilitació de l’edifici existent per implantar un ús de bar i agrobotiga en planta baixa i un habitatge en planta primera. Les principals actuacions que es portaran a terme per tal d’implantar els usos proposats seran els treballs d’enderroc, la consolidació estructural, la nova estructura, adaptació topogràfica, redistribució interior, actuacions de modificació estructural i de façanes.

996.867
Presupuesto base
996.867
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Palol de Revardit, Girona (Cataluña)
Publicación
28 oct 2025, 13:26

Organismo contratante

Ajuntament de Palol de Revardit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 oct 2025
Anuncio de Pliegos 28 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 oct 2025
Anuncio de Formalización 28 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Palol de Revardit

En la misma provincia (Girona)