En evaluacion Obras

obres per a la millora i renovació de les xarxes de subministrament d'aigua en baixa i per a la millora de la digitalització dels sistemes de gestió de l'aigua urbana del Municipi de Urús. Aquesta actuació es finança amb la subvenció d’acord amb la convocatòria per a la concessió de subvencions, en règim de concurrència competitiva, adreçades als ens locals per a la realització d'actuacions per a la millora i renovació de les xarxes de subministrament d'aigua en baixa i per a la millora de la digitalització dels sistemes de gestió de l'aigua urbana dels municipis de Catalunya, feta pública per Resolució ACC/2464/2023, de 4 de juliol; (DOGC 8952, DE 6.7.2023, REF.BDNS 706738

Expediente: X2026000028

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament d'Urús. Lote 1. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 30211300.

256.819
Presupuesto base
256.819
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
30211300
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
17 mar 2026, 00:59
Duración
3 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Urús

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament d'Urús