OBRES DE SUBSTITUCIÓ DE LA CALDERA DE GASOIL PER UN SISTEMA DE GEOTÈRMIA A L’ESCOLA JOAN ROURA PARELLA (MUNICIPI DE TORTELLÀ)

Expediente: X2025000220

Contracte d'obres per a substituir una caldera de gasoil per un sistema de geotèrmia a l'escola municipal de Tortellà

143.559
Presupuesto base
143.559
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tortellà, Girona (Cataluña)
Publicación
20 jun 2025, 18:22

Organismo contratante

Ajuntament de Tortellà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 jun 2025
Anuncio de Pliegos 20 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de Tortellà

En la misma provincia (Girona)