Abierta 28 may 2031 (1726d 14h) Suministros

Objecte L'objecte consisteix en l'establiment d'un Sistema Dinàmic d'Adquisició per a la selecció i l'homologació de proveïdors i la contractació successiva, durant la seva vigència, del subministrament sota demanda d'articles funeraris destinats a l'activitat ordinària de la Funerària de Terrassa, incloent-hi la posada a disposició, lliurament i, si escau, muntatge/col·locació d'aquells elements que ho requereixin, determinin a cada comanda.

Expediente: 13/2026

Contrato de suministros publicado por Funerària de Terrassa, SA en Barcelona. Lote 1. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 39296000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 27 may 2031.

2.500.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
39296000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 06:01
Fecha límite
28 may 2031, 01:59 (1726d 14h)
Duración
5 años
Lote
1

Organismo contratante

Funerària de Terrassa, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 28 may 2031
Finaliza en 1727 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Funerària de Terrassa, SA

Abierta 18/2026

Servei d'implantació de millores, transformació organitzativa i gestió del canvi

40.400 €

Abierta 13/2026

Contracte de subministrament d'articles funeraris

2.500.000 €

En evaluacion 18/2026

La contractació del servei d’acompanyament a la implantació de millores, transformació organitzativa i gestió del canvi respon a la necessitat de disposar d’un suport tècnic especialitzat que permeti analitzar, ordenar i millorar determinats processos interns de l’organització, així com facilitar-ne la implantació efectiva mitjançant una metodologia estructurada i un acompanyament continuat als equips implicats. L’organització requereix impulsar actuacions de millora operativa i transformació organitzativa que permetin optimitzar circuits de treball, identificar ineficiències, homogeneïtzar procediments, reforçar la coordinació entre unitats i adaptar els processos interns a les necessitats actuals del servei. Aquestes actuacions exigeixen una visió tècnica externa i especialitzada, amb experiència en anàlisi de processos, gestió del canvi i implantació de millores en entorns operatius complexos. Així mateix, la correcta execució d’aquestes actuacions requereix no només la definició de propostes de millora, sinó també l’acompanyament en la seva posada en pràctica, la dinamització de sessions de treball amb els equips, la documentació dels processos, el seguiment de les actuacions i el suport en la definició de requisits funcionals que puguin tenir incidència en eines o sistemes de gestió. Per aquest motiu, el contracte resulta necessari per garantir que el procés de transformació es desenvolupi de manera planificada, coordinada i coherent, minimitzant els riscos associats a la manca de metodologia, a la resistència al canvi o a la implantació fragmentada de les millores. La prestació permetrà disposar d’un marc ordenat d’actuació, assegurar la participació dels equips afectats i afavorir que les millores proposades siguin realistes, aplicables i sostenibles en el temps.

40.400 €

Adjudicada 17/2026

L’objecte del contracte el constitueixen les obres del Tanatori d’animals de Terrassa en el Complex Funerari Municipal de Terrassa (CFMT), ubicat a la Ctra. de Montcada núm. 789 de Terrassa, incloent les actuacions necessàries per a la seva completa execució i posada en funcionament i recepció. Aquest contracte és promogut per la mercantil Funerària de Terrassa SAU (FT), societat municipal de l’Ajuntament de Terrassa. L’objecte del contracte es detalla en el projecte executiu aprovat, que defineixen conjuntament les obres, actuacions, amidaments, característiques tècniques i condicions d’execució necessàries per a la construcció i posada en funcionament del Tanatori d’animals de companyia. El projecte també inclou la urbanització de la zona exterior situada en les seves immediacions, d’acord amb les determinacions previstes en el projecte.

1.817.958 €

En evaluacion 17/2026

Contracte d'obra del Tanatori d'Animals del Complex Funerària Municipal de Terrassa

1.817.958 €