Formalizada Servicios

Modificació del lot 2 del contracte mixt de serveis i subministrament per a la recollida de la fracció orgànica dels residus municipals

Expediente: 2019/505_MODLOT2

modificació del contracte del servei de recollida de la FORM a generadors singulars del municipi de Sant Pere Pescador, consistent en la variació de la freqüència de recollida en temporada baixa i en temporada alta i en l'increment del preu de buidada per contenidomr

10.808
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
1 feb 2022, 11:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 feb 2022
Anuncio de Pliegos 1 feb 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 ene 2022
Anuncio de Formalización 1 feb 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà

En la misma provincia (Girona)