Formalizada Servicios

Modificació del lot 1 del contracte mixt de serveis i subministrament per a la recollida de la fracció orgànica dels residus municipals

Expediente: 2019/505_MOD_LOT1

Modificació del contracte del servei de recollida selectiva domèstica i de grans productors de FORM, consistent en la incorporació del municipi de Palau-saverdera al servei de recollida comarcal domèstic de càrrega bilateral, l'establiment d'una nova freqüència de recollida de residus domèstics de càrrega bilateral i l'establiment d'un nou preu unitari del contracte per aixecada del servei de recollida domèstic CB

42.651
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
1 feb 2022, 11:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 feb 2022
Anuncio de Pliegos 1 feb 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 ene 2022
Anuncio de Formalización 1 feb 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà

En la misma provincia (Girona)