Formalizada Suministros

Mobiliari del castell de Palol de Revardit

Expediente: 2013/062

Dotació i instal.lació dels mobles necessaris per posar en servei l¿equipament. El projecte preveu, principalment, les instal·lacions de la sala d¿exposicions, les sales del casal d¿avis i la biblioteca. Així mateix s¿hi indiquen les propostes d¿enllumenat i elements decoratius dels espais.

43.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2013, 23:00

Organismo contratante

Ajuntament de Palol de Revardit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2013
Anuncio de Pliegos 11 jun 2013
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 jun 2013
Anuncio de Formalización 11 jun 2013

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Palol de Revardit

En la misma provincia (Girona)